XXII MARSZ GODNOŚCI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

W środę 08.05.2024r. odbył się XXII Marsz Godności Osób Niepełnosprawnych. Z tej okazji uczniowie, rodzice, nauczyciele i pracownicy naszej szkoły uczestniczyli w przemarszu ulicami Białegostoku. Zbiórka była przy ul. W. Szymborskiej, skąd punktualnie o godz. 10 wyruszyliśmy w pochodzie wraz z wieloma uczestnikami innych placówek z naszego miasta i okolic. Uczniowie z dumą nieśli transparent z nazwą naszej szkoły. Pogoda nam dopisała. Trasa prowadziła przez ul. Lipową aż do Rynku Kościuszki, gdzie stała scena. Następnie wzięliśmy udział w festynie integracyjnym. Bawiliśmy się podczas występów zespołów muzycznych. Był też poczęstunek i spotkania z naszymi absolwentami. Wzruszeń nie było końca.

Szkoła Podstawowa nr 17 
Specjalna w Białymstoku 
15-773 Białystok
ul. Rzemieślnicza 12/3

tel. 85 653 07 84
sp17@um.bialystok.pl

Powrót na początek strony