XVIII Podlaski Turniej Piłki Nożnej Szkół Specjalnych

Dnia 24.04.2024r. w Szkole Podstawowej Nr 17 ,,Specjalnej” w Białymstoku odbył się  XVIII Podlaski Turniej Piłki Nożnej Szkół Specjalnych. Do rywalizacji zgłosiły się  drużyny z zaprzyjaźnionych placówek oświatowych, m.in.: Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Waldemara Kikolskiego, Szkoły Podstawowej Nr 46 ,,Specjalnej’’, Zespół Placówek Szkolno- Wychowawczych oraz drużyna gospodarzy. Rozgrywki odbywały się zgodnie z zasadami zdrowej i sportowej rywalizacji, a zawodnicy bez zastrzeżeń przestrzegali zasad fair play. Poszczególnym meczom towarzyszyły wielkie sportowe emocje. Za udział w turnieju drużyny otrzymały pamiątkowe puchary.

Szkoła Podstawowa nr 17 
Specjalna w Białymstoku 
15-773 Białystok
ul. Rzemieślnicza 12/3

tel. 85 653 07 84
sp17@um.bialystok.pl

Powrót na początek strony