XVII PODLASKI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

Dnia 22.04.2022r. na boisku naszej szkoły odbył się XVII Podlaski Turniej Piłki Nożnej Szkół Specjalnych. W turnieju wzięło udział pięć drużyn szkół i placówek specjalnych. Celem turnieju było: propagowanie sportu, aktywnego spędzania wolnego czasu, rozwijania sprawności fizycznej, przeciwdziałanie patologiom wśród młodzieży szkolnej, popularyzacja piłki nożnej i stworzenie dzieciom sytuacji sprzyjających nawiązywaniu kontaktów z rówieśnikami z innych szkół oraz zdobywanie pozytywnych doświadczeń poprzez osiąganie sukcesów sportowych. Nasi uczniowie godnie reprezentowali szkołę i rywalizowali z innymi drużynami. Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale i puchary. W tym turnieju nie było przegranych! Organizatorami zawodów byli nauczyciele wychowania fizycznego:  p. Samuel Tomar , p. Magdalena Kamińska.