XIII Integracyjna Olimpijka ,,Wesoło i zdrowo bawimy się na sportowo’’

Dnia 15.04.2024 r. o godzinie 11.00 na sali gimnastycznej SP Nr 17 Specjalnej w Białymstoku odbyła się XIII Integracyjna Olimpijka pod hasłem „Wesoło i zdrowo bawimy się na sportowo’’.

Rywalizacja odbywała się w dwóch kategoriach: grupy przedszkolne i  klasy I-III szkoły podstawowej. W rywalizacji udział wzięły placówki z Białegostoku: Przedszkole Samorządowe Nr 26 Integracyjne, Terapeutyczne Przedszkole ,,ADA’’, Przedszkole przy SOSW im. Waldemara Kikolskiego, Przedszkole Terapeutyczne ,,Ala i As’’, Szkoła Podstawowa Nr 46, SOSW im. Waldemara Kikolskiego, Zespół Placówek Szkolno – Wychowawczych, Szkoła Podstawowa Nr 17 Specjalna. Gościem honorowym XII Integracyjnej Olimpijki był reprezentant Polski w piłce nożnej - Tomasz Frankowski. Wszystkie zmagania sportowe odbywały się w duchu fair-play z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale. Panowała miła, radosna atmosfera. Był doping, oklaski, uśmiechy i dobra zabawa.