UROCZYSTE OTWARCIE SALI GIMNASTYCZNEJ

Dzień  1 czerwca 2022r. zapamiętany zostanie na długo przez uczniów, rodziców i nauczycieli naszej szkoły. Długo wyczekiwane otwarcie nowych pomieszczeń dydaktycznych w szkole, a przede wszystkim sali gimnastycznej, przez całą społeczność szkolną, stały się wreszcie rzeczywistością. Radość z nich jest tym większa, że długo wszyscy czekaliśmy na tę chwilę. Na otwarcie nowych obiektów przybyło wielu znakomitych gości. Swoją obecnością zaszczycili nas m.in. zastępca Prezydenta Miasta Białegostoku Pan Przemysław Tuchliński, Podlaski Kurator Oświaty Pani Beata Pietruszka, przedstawiciele organu prowadzącego szkołę, duchowni, a także rodzice i nauczyciele. Uroczystość rozpoczęła się paradą sportowców naszej szkoły. Po przywitaniu i krótkich przemówieniach Pani Dyrektor i zaproszonych gości  nastąpiło symboliczne przecięcie wstęgi oraz poświęcenie sali gimnastycznej. Następnie swoje umiejętności wspaniale zaprezentowali zawodnicy judo pod czujnym okiem trenerki Pani Magdaleny Kamińskiej. Po pokazie zaproszeni goście obejrzeli występ uczniów klas 4-8 przygotowanych przez Panią Dorotę Gałan. Na zakończenie uroczystości trener Pan Samuel Tomar zaprezentował trening pokazowy piłki nożnej, uczniów uczęszczających na zajęcia sportowe „Mini Lwy”. Po uroczystości otwarcia sali gimnastycznej, zaproszeni goście mieli możliwość obejrzenia nowo wybudowanych pomieszczeń szkolnych oraz zostali zaproszeni na poczęstunek.

Szkoła Podstawowa nr 17
15-773 Białystok
ul. Rzemieślnicza 12/3

tel. 85 653 07 84
sp17@um.bialystok.pl

Powrót na początek strony