UDZIAŁ W VII WOJEWÓDZKIM TURNIEJU BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM

Dnia 9 maja 2024 roku sześcioro uczniów z naszej szkoły brało udział w VII Wojewódzkim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym organizowanym przez Zespół Szkół nr 16 w Białymstoku pod patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku. Turniej skierowany był do uczniów klas VII-VIII szkół podstawowych, uczniów szkół ponadpodstawych oraz ośrodków szkolno-wychowawczych. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny: drużyna czerwona oraz drużyna niebieska. Turniej składał się z czterech konkurencji: testu ze znajomości przepisów ruchu drogowego, jazdy rowerem po torze sprawnościowym, przejazdu rowerem po miasteczku ruchu drogowego i udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Rywalizacja w turnieju miała charakter drużynowy. Obie nasze drużyny zajęły II miejsce. Zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki. Uczniowie wrócili do szkoły zadowoleni ze swoich rezultatów. Do turnieju uczniów przygotowała pani U. Gołębiewska.

Szkoła Podstawowa nr 17 
Specjalna w Białymstoku 
15-773 Białystok
ul. Rzemieślnicza 12/3

tel. 85 653 07 84
sp17@um.bialystok.pl

Powrót na początek strony