Szkolny konkurs „Maryja - mama”

Tegoroczny szkolny konkurs poświęcony Matce Bożej odbył się pod hasłem: „Maryja - mama”. Zaproszenie do udziału w konkursie zostało skierowane do uczniów naszej szkoły, jak również ich rodzin. Celem konkursu było przybliżenie postaci Matki Bożej, kształtowanie postawy miłości i wdzięczności do Boga i Maryi,
a także rozwijanie kreatywności, wyobraźni i wrażliwości estetycznej dzieci. Wpłynęło 7 prac indywidualnych i 3 prace zbiorowe. Każda z nich była szczególna i wyjątkowa, dlatego postanowiono wyróżnić i nagrodzić wszystkie prace. Konkurs maryjny wsparła parafia Wszystkich Świętych w Białymstoku, która zakupiła nagrody dla uczestników. Jeszcze raz gratulujemy naszym uczniom i dziękujemy za zaangażowanie.