SUKCES NASZEGO UCZNIA W VI WOJEWÓDZKIM TURNIEJU BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM

Dnia 17 maja 2023 roku sześcioro uczniów z naszej szkoły brało udział w VI Wojewódzkim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym organizowanym przez Zespół Szkół nr 16 w Białymstoku pod patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku. Turniej skierowany był do uczniów specjalnych szkół podstawowych, ponadpodstawowych oraz ośrodków szkolno-wychowawczych. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny. Turniej składał się z czterech konkurencji: testu ze znajomości przepisów ruchu drogowego, jazdy rowerem po torze sprawnościowym, przejazdu rowerem po miasteczku ruchu drogowego i udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Rywalizacja w turnieju miała charakter indywidualny. Nagrodzone zostały trzy pierwsze miejsca w każdej grupie sprawnościowej. Uczeń naszej szkoły Mateusz Kuprianowicz zajął pierwsze miejsce, otrzymał puchar i nagrodę rzeczową, pozostali zawodnicy dostali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki. Uczniowie wrócili do szkoły zadowoleni ze swoich rezultatów.

Szkoła Podstawowa nr 17 
Specjalna w Białymstoku 
15-773 Białystok
ul. Rzemieślnicza 12/3

tel. 85 653 07 84
sp17@um.bialystok.pl

Powrót na początek strony