SPOTKANIE Z KUBUSIEM PUCHATKIEM

Dnia 18 stycznia obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka. Święto  przypada w rocznicę urodzin autora książek o misiu, Alana Aleksandra Milne'a (18.01.1882r.). Z tej okazji  biblioteka szkolna zorganizowała spotkanie czytelnicze, którego głównym celem było rozwijanie zainteresowań czytelniczych i bliższe poznanie postaci Kubusia Puchatka, bohatera wielu książek dla najmłodszych.  W ramach akcji  wysłuchano audiobooka ,,Puchatku, cierpliwości!’’,  przeprowadzono quiz  wiedzy o misiu i jego przyjaciołach oraz wykonano dwie piosenki z pokazywaniem: ,,Puchatkowa gimnastyka’’ i ,,Gdy poczujesz szczęścia smak’’. Na zakończenie spotkania każde dziecko miało okazję złożyć Kubusiowi życzenia i spróbować przysmaku popularnego misia, czyli miodu. Było słodko i radośnie!