Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Bezpieczny Internet”

W dniu 23 stycznia 2023r. został rozstrzygnięty konkurs plastyczny, który odbywał się pod hasłem: ,,Bezpieczny Internet”. Celem konkursu było popularyzowanie twórczości artystycznej dzieci i młodzieży w kontekście bezpieczeństwa w internecie, przekazanie dzieciom i młodzieży wiedzy na temat tego, jak bezpiecznie i zdrowo korzystać z internetu oraz nowych technologii,  promocja zdrowych cyfrowych nawyków – jak łączyć naukę z zabawą. W konkursie wzięli udział uczniowie naszej szkoły. Łącznie wpłynęło 28 prac z klas I-VIII. Były one oceniane zgodnie z wytycznymi określonymi w regulaminie konkursu. Uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród odbyło się w holu szkolnym, na którym została też zorganizowana wystawa prac. Pomysłodawcą konkursu była pani Agnieszka Gołaszewska-Łapuć.

Szkoła Podstawowa nr 17 
Specjalna w Białymstoku 
15-773 Białystok
ul. Rzemieślnicza 12/3

tel. 85 653 07 84
sp17@um.bialystok.pl

Powrót na początek strony