REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE 2023 r.

W dniach  28 i 29 marca odbyły się w naszej szkole rekolekcje wielkopostne  pod hasłem "W krzyżu miłości nauka”. Spotykaliśmy się w kościele pw. Wszystkich Świętych na Eucharystii oraz w szkole na nabożeństwie Drogi Krzyżowej. Celem rekolekcji było doświadczenie przez uczniów spotkania z Panem Jezusem i uświadomienie sobie, że jest On obecny w każdym momencie ich życia, jak również przygotowanie do duchowego przeżywania Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Podczas spotkań rekolekcyjnych z uwagą słuchaliśmy ciekawych nauk głoszonych przez ojca rekolekcjonistę ks. Tomasza Grabowskiego, które głęboko zapadły w naszych sercach. Nasi uczniowie aktywnie włączyli się w przebieg rekolekcji poprzez śpiew, przygotowanie Drogi Krzyżowej i liturgii Mszy Świętej.  Spotkania rekolekcyjne przebiegały w atmosferze radości, modlitwy i wspólnego uwielbienia Pana Boga. Umocnieni duchowo i pełni radości czekamy na Wielkanoc.