Projekt „BohaterON w Twojej szkole”

Już po raz drugi uczniowie naszej szkoły wzięli udział w projekcie „BohateroON w Twojej Szkole”. Jest to część ogólnopolskiej kampanii, której celem jest upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego, a także promocja postaw patriotycznych i popularyzowanie historii Polski XX wieku. W ramach tej akcji młodzież z klas 5,6, 7 i 8 uczestniczyła w lekcji historii poświęconej wydarzeniom i osobom z czasów Powstania Warszawskiego. W ramach podsumowania zajęć uczniowie napisali wspólne podziękowania dla powstańców. Następnie został nagrany film, w którym uczniowie przeczytali przygotowane przez siebie podziękowania. W nagraniu wzięła udział cała społeczność szkoły. Film został umieszczony przez koordynatora na stronie internetowej projektu  - link do filmu-  szkoły https://dumnizpowstancow.pl/mapa?id=9767af8b-271a-4861-bdd0-9c3881b8e5d8).