POWITANIE WIOSNY.OBCHODY DNIA ZESPOŁU DOWNA.

Dnia 21 marca 2023 r. uczniowie naszej szkoły przywitali wiosnę. Z tej okazji wszyscy ubrali się na zielono, a szkoła była przystrojona kolorowymi kwiatami.

Na sali gimnastycznej mogliśmy podziwiać "taniec kwiatów" w wykonaniu dziewcząt.

Następnie uczniowie przedstawili inscenizację wiersza Juliana Tuwima pt. "Rzepka".

Aktorzy fenomenalnie wcielili się w swoje role. W tym dniu pamiętaliśmy także o osobach z Zespołem Downa. Z tej okazji obejrzeliśmy prezentację przedstawiającą naszych uczniów oraz teledysk z programu “Down the road - zespół w trasie”. Kolejnym punktem programu był występ uczniów klasy 6aź, którzy wspólnie wykonali utwór Sanah. Piosenka w wykonaniu Karoliny i Olka była długo oklaskiwana przez widownię. Uroczystość zakończyła się wiosennym pokazem mody, podczas którego uczniowie zaprezentowali kreacje z kolekcji wiosennej - kolorowe sukienki, spódnice i koszule, a także kwiatowe dodatki. Wiosna zagościła już na dobre w szkolnych murach.