PAŹDZIERNIK 2022 r. - LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI

W październiku w pracowni technicznej uczniowie starszych klas mieli ręce pełne roboty. Pod okiem pana Piotra Mosieja młodzież doskonaliła swoje umiejętności manualne, a  mianowicie pracowali z drewnem, odmierzali odcinki do cięcia, wygładzali powierzchnie papierem ściernym, składali elementy w całość i lakierowali. W wyniku tych prac powstały piękne karmniki dla ptaków.    Wszystko to dzięki nowym narzędziom zakupionym w ramach rządowej inicjatywy edukacyjnej  - Laboratoria Przyszłości. W ruch poszły m.in.: wiertarko-wkrętarka, wyrzynarka, śrubokręty, wiertła, wkrętaki, pistolet do klejenia na gorąco, papier ścierny. Zwieńczeniem ciężkiej pracy była instalacja karmników wokół szkoły zorganizowana przez Samorząd Uczniowski.