OBCHODY ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI W NASZEJ SZKOLE

Dnia 10 listopada 2022 r. odbył się  w naszej szkole uroczysty apel połączony z koncertem pieśni patriotycznych. Wszystko rozpoczęło się od wejścia na salę gimnastyczną „służb mundurowych”, które maszerowały w rytm Marsza Generalskiego. Następnie cała szkoła odśpiewała hymn narodowy włączając się tym samym w akcję „Szkoła do hymnu”. W I części apelu były przedstawione fakty historyczne, piękne recytacje naszych uczniów oraz animacja poświęcona ważnym wydarzeniom naszej ojczyzny. W drugiej części apelu odbył się koncert pieśni patriotycznych. Piękne wykonania naszych uczniów wywołały wiele wzruszeń. Na koniec „służby mundurowe” odmaszerowały, a my w odświętnych nastrojach rozeszliśmy się do klas.