MIKOŁAJKI NA SPORTOWO

Mikołajki na sportowo to już tradycja w naszej szkole. Tego dnia odwiedzają  nas niecodzienni goście – młodzi piłkarze ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Białymstoku ze swoją wychowawczynią panią Joanną Seredyńską,  maskotka klubu Jagiellonii Białystok, no i święty Mikołaj we własnej osobie. Chłopcy zaprezentowali swój skład oraz piłkarską rozgrzewkę, do której zaprosili wszystkich uczniów naszej szkoły. Podczas meczu jedni kibicowali drużynie świętego Mikołaja, a drudzy drużynie Pszczółki. Wybrani uczniowie mogli spróbować swoich sił podczas strzelania rzutów karnych. Na bramce stała Pszczółka na zmianę ze świętym Mikołajem. Sportowych emocji było co niemiara. Następnie wszyscy stanęli do pamiątkowej fotografii z przybyłymi gośćmi. Serdecznie podziękowaliśmy i wręczyliśmy drużynie klubu Jagiellonia Białystok własnoręcznie wykonane kartki świąteczne i ozdoby choinkowe, a nawet własnej roboty wypieki. Dziękujemy za to wyjątkowe spotkanie! Młodym piłkarzom życzymy sukcesów i jak najwięcej strzelonych bramek!