DZIEŃ RODZINY

Jak zwykle w naszej szkole Dzień Rodziny to naprawdę huczne święto.  Rozpoczęliśmy wyjątkowym pokazem rekordzistki Guinnessa w podciąganiu na drążku pani Pauli Gorlo. Później chętni uczniowie, rodzice i nauczyciele mieli okazję sprawdzić swoje możliwości sportowe pod czujnym okiem profesjonalistki. Część artystyczna w wykonaniu uczniów wywołała wiele uśmiechów i wzruszeń. Zaproszeni na uroczystość rodzice mogli obejrzeć pokazy swoich dzieci, które z zaangażowaniem zaprezentowały aranżacje piosenek, wiersze, a nawet pokaz mody letniej. Dzień Rodziny to nie tylko występy, ale też naprawdę rodzinne, wspólne spędzanie czasu. Po części artystycznej, nadszedł czas na zabawy i konkurencje sportowe. Jak co roku można było zjeść grillowaną kiełbaskę, nie zabrakło również napojów i słodkich przekąsek. Na koniec imprezy dzieci wraz z rodzicami bawiły się na parkiecie w rytm muzyki zespołu Master Dance, który uświetnił szkolną uroczystość swoim występem. Nic dziwnego, że przy tylu atrakcjach uczniowie opuszczali z niechęcią szkołę.