DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY

1 marca 2023r. odbył się Dzień Otwarty w naszej szkole. Tuż przed godziną 15.00 zaczęli się zjawiać pierwsi goście – dzieci wraz ze swoimi rodzicami.  Wszyscy udali się na salę gimnastyczną, gdzie czekało na nich kilka atrakcji. Po powitaniu przez panią wicedyrektor,  goście obejrzeli pokazy: umiejętności piłkarskich – klubu sportowego MINI LWY Białystok, zumby i judo. Następnie dzieci wzięły udział w  przygotowanych dla nich atrakcjach m.in.: grach i zabawach muzyczno-ruchowych, konkurencjach sportowych i zabawach w kąciku sensorycznym. Radość dzieci nie miała końca, były balony, malowanie twarzy, zabawy ciastoliną, dekorowanie obrusa oraz ozdabianie masek.  W czasie zabaw dzieci, rodzice wraz z dyrekcją szkoły udali się obejrzeć  placówkę i  zapoznać się z ofertą szkoły. Na koniec niespodzianka – balonik i figurka piłkarza - dla przyszłych uczniów. Mamy nadzieję, że dla każdego z naszych gości – dzieci oraz ich rodziców był to mile spędzony czas.

Szkoła Podstawowa nr 17 
Specjalna w Białymstoku 
15-773 Białystok
ul. Rzemieślnicza 12/3

tel. 85 653 07 84
sp17@um.bialystok.pl

Powrót na początek strony