DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY

Dnia 20 marca 2024r. po raz kolejny nasza szkoła otworzyła swoje podwoje dla przyszłych uczniów. Tuż przed godziną 15.00 zaczęli się zjawiać pierwsi goście – dzieci wraz ze swoimi rodzicami. Wszyscy udali się na salę gimnastyczną, gdzie czekał na nich bogaty program. Po powitaniu przez panią wicedyrektor, goście obejrzeli: pokaz szkolnej sekcji JUDO,  prezentację piosenki ,,Małe szczęścia” w wykonaniu Kacpra - ucznia klasy 3, pokaz umiejętności piłkarskich – klubu sportowego MINI LWY Białystok oraz zumby. Następnie przybyłe dzieci wzięły udział w przygotowanych dla nich atrakcjach: zabawach muzyczno-ruchowych oraz zabawach w kąciku sensorycznym. Dzieci mogły się przekonać, że szkoła to nie tylko nauka, ale też  wspaniała zabawa. W tym samym czasie rodzice przyszłych uczniów mieli okazję zapoznać się z bazą lokalową i ofertą edukacyjną szkoły. Podczas zwiedzania placówki goście mogli obejrzeć nie tylko sale lekcyjne, świetlicę, zaplecze sportowe, ale również obejrzeli prezentację multimedialną oraz kroniki szkoły przedstawiające najważniejsze wydarzenia z życia szkoły. Na zakończenie Dnia Otwartego, każde dziecko otrzymało kolorowy balonik. Mamy nadzieję, że już niedługo spotkamy się w nowym roku szkolnym.

Szkoła Podstawowa nr 17 
Specjalna w Białymstoku 
15-773 Białystok
ul. Rzemieślnicza 12/3

tel. 85 653 07 84
sp17@um.bialystok.pl

Powrót na początek strony