Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 13 października 2021 r. w naszej szkole miał miejsce uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Dyrekcja szkoły, przedstawiciele Rady Rodziców, pracownicy szkoły, nauczyciele oraz wychowawcy z uczniami zebrali się o godz. 12.00 na boisku szkolnym. Opiekun Samorządu Uczniowskiego uroczyście powitał wszystkich zebranych. W części głównej wszystkie klasy przedstawiły swoje prezentacje, piosenki, wiersze oraz prace plastyczne i laurki dla nauczycieli i pracowników szkoły. Wszystkich występujących nagrodzono gromkimi brawami. Następnie głos zabrała p. Dyrektor i Wicedyrektor szkoły oraz Rada Rodziców. Na koniec Samorząd Uczniowski złożył życzenia nauczycielom w postaci pięknego wiersza pt. „Kwiaty”.