DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Piątek 13 października wcale nie był pechowym dniem. W naszej szkole odbyły się obchody Dnia Edukacji Narodowej. Szkoła jest miejscem, gdzie realizujemy swoje pasje uczestnicząc w nauczaniu i wspieraniu rozwoju dzieci. Na co dzień dzielimy się tym, co nazywa się powołaniem – mądrością, dobrocią, ciepłem i sercem.  Dziś skupiliśmy się na wspólnym świętowaniu. Uczniowie

zaprezentowali się w części artystycznej, recytując wiersze i śpiewając piosenki. Głównym punktem uroczystości był teleturniej Familiada, w którym brały udział dwie drużyny składające się z pracowników szkoły, uczniów i rodziców. Wspólna zabawa dała wszystkim wiele radości i dostarczyła niezwykłych wrażeń. Serdeczne życzenia przekazali przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, Rady Rodziców oraz zaproszeni gości. To był piękny dzień!

Jaki jest nauczyciel bez uczniów? – Nieszczęśliwy.:)

Jaki jest nauczyciel bez nerwicy? – Bezrobotny.:)