DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Dnia 13 października w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji odbył się uroczysty apel, który przygotowali swoim nauczycielom nasi wspaniali uczniowie. Najpierw odbyła się część artystyczna według scenariusza pani Eweliny i pani Agnieszki. Następnie pani dyrektor Ewa Rosińska oraz przybyli goście złożyli wszystkim pracownikom szkoły serdeczne życzenia. Gorąco dziękujemy Prezesowi Spółdzielni Rodzina Kolejowa za słodkości dla dzieci, Samorządowi Uczniowskiemu, Księdzu Proboszczowi Grzegorzowi Kłoczko oraz Radzie Rodziców za piękne życzenia. Na zakończenie apelu dyrekcja wręczyła nagrody nauczycielom, pracownikom obsługi i administracji. W tym dniu uczniowie i rodzice obdarowali nas pięknymi kartkami, kwiatami,  upominkami, uściskami i wyrazami wdzięczności, a mama Gabrysia upiekła przepyszny tort. To był wyjątkowy dzień!