DZIAŁANIA ZWIĄZANE Z REALIZACJĄ PROGRAMÓW/ PROJEKTÓW W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

1. „Przyjaciele Zippiego”- to program profilaktyki zdrowia psychicznego
  2. Program dla Szkół,
  3. Organizacja zajęć terapeutycznych oraz organizowanie wyjazdów na turnusy rehabilitacyjne we współpracy z Podlaskim Stowarzyszeniem Osób Niepełnosprawnych „ START”
  4. Stowarzyszenie Międzynarodowej i Międzykulturowej Wymiany „ANAWOJ” – wspieranie i asystowanie nauczycieli w pracy, w tym podczas zajęć lekcyjnych przez wolontariuszy, uczestniczenie w procesie edukacji nieformalnej,
  5. Tu realizowany jest projekt Europejskiego Korpusu Solidarności finansowany przez Unię Europejską.
  6. Stowarzyszenie „Olimpiady Specjalne Polska Podlaskie” – organizowanie sportowych zajęć pozalekcyjnych judo
  7. Hala Zwycięstwa – współpraca z klubem sportowym Lwy Białystok, organizowanie półkolonii i zajęć pozalekcyjnych uczniom naszej szkoły w ramach drużyny piłkarskiej dla chłopców i dziewcząt „Mini Lwy”
  8. Program „Aktywna Tablica” (2022)
  9. Laboratoria Przyszłości