,,Cała szkoła czyta dzieciom w klasach 1-4’’

W dniach od 18 do 22 października biblioteka szkolna we współpracy z wychowawcami, nauczycielami i specjalistami przeprowadziła akcję czytelniczą pt. ,,Cała szkoła czyta książki w klasach 1-4’’. W ramach akcji odbyły się lekcje biblioteczne, na których zaprezentowano wybrane nowości czytelnicze zakupione z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa oraz przybliżono zawód bibliotekarza i materiały biblioteczne. Zorganizowano przedsięwzięcie pt. ,,Dobry przykład to własny przykład’’- czyli głośne czytanie na wszystkich zajęciach  przez uczniów,  nauczycieli i  specjalistów oraz szkolny konkurs literacko-plastyczny ,,Biblioteka to jest dobre  miejsce dla człowieka’’, którego celem było zareklamowanie naszej biblioteki wśród społeczności szkolnej.

Dziękujemy Wszystkim za udział i zainteresowanie akcją!