„Bezpieczna droga do szkoły”-spotkanie z policjantkami.

2 września 2022r. naszą szkołę odwiedziły panie policjantki asp Joanna Gustak i asp. Marta Gawieńczyk z Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku. Najmłodsi uczniowie w ramach zajęć profilaktycznych „Bezpieczna droga do szkoły” dowiedzieli się na czym polega praca policjantów, poznali zasady bezpiecznego poruszania się po drodze i dowiedzieli się dlaczego warto nosić elementy odblaskowe. Chętnie ćwiczyli właściwy sposób przechodzenia przez  przejście dla pieszych posługując się sygnalizacją świetlną. Dzieci aktywnie uczestniczyły w spotkaniu i odpowiadały na pytania funkcjonariuszek.

Panie policjantki omówiły także zasady bezpieczeństwa w szkole.

Organizatorem spotkania była pani pedagog Marta Halicka. 

Szkoła Podstawowa nr 17
15-773 Białystok
ul. Rzemieślnicza 12/3

tel. 85 653 07 84
sp17@um.bialystok.pl

Powrót na początek strony