BAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

W październiku w naszej szkole odbyła się akcja „Światło pamięci”. Rodzice wraz z uczniami chętnie włączyli się w zbiórkę zniczy, które uczniowie zapalili na pobliskim cmentarzu Św. Rocha, by w ten sposób uczcić pamięć o tych, którzy odeszli. Podsumowaniem akcji był Bal Wszystkich Świętych, który odbył się dnia  8 listopada 2023 r.  w naszej szkole. Bal uroczyście rozpoczęła przemówieniem p. Dyrektor Ewa Rosińska, a następnie głos zabrał ks. proboszcz Grzegorz Kłoczko. Obdarował dzieci słodkościami i zaprosił społeczność do zabawy. Dzieci ubrały się na biało lub w stroje nawiązujące do postaci świętych, błogosławionych. Uczniowie  bawili się przy dźwiękach muzyki pod kierownictwem animatora. Celem Balu było lepsze zrozumienie istoty Dnia Wszystkich Świętych i wspólna, radosna zabawa promująca wartości, którymi w życiu kierowali się święci. Na balu było obecnych wielu świętych. Czuliśmy się jak w niebie!