103 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Dnia 10. 11.2021 roku odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji Narodowego Święta Niepodległości. W tym dniu ze względu na obostrzenia sanitarne spowodowane stanem pandemii obchody wyglądały inaczej niż zwykle. Od godziny 9.00 poszczególne klasy kolejno oglądały przygotowaną prezentację wraz z filmem edukacyjnym „Niepodległa”. Następnie  każda klasa miała czas na recytację okolicznościowych wierszy lub śpiew pieśni patriotycznych oraz wykonanie zdjęć na tle biało-czerwonej dekoracji. Uroczystość zakończyła się  odśpiewaniem przez całą społeczność szkolną o godzinie 11.11 hymnu państwowego przy akompaniamencie p. Marty Żukowskiej. W ten sposób przyłączyliśmy się do ogólnopolskiej akcji pod hasłem „Szkoła do hymnu”. Fotorelacja z uroczystości została umieszczona również na  szkolnym Facebooku.